Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.
Hlavní stránka>Oborová řešení>Obchod>Platební terminál Dotypay - pronájem

Platební terminál Dotypay - pronájem

Kód: POS2578
NOVINKA
Platební terminál Dotypay - pronájem
Dotypay
Kód: POS2578
EAN: 8594064310370
Výrobce: Dotypay
Záruka: 12 měsíců
Moderní a dotykový platební terminál s možností doinstalace pokladních aplikací, kdy náklady na pořízení mohou být i 0,- Kč! Platí se pouze transakční poplatek od 0,60 % z každé transakce (vyjádřeno bez asociačních poplatků VISA a Mastercard/Maestro).
více
Dalších 8 fotek
350 Kč bez DPH
 | původní cena 423.5 Kč s DPH
423.5 Kč s DPH
ks
Nakupte ještě za 3630 Kč a máte dopravu zdarma
Popis
Parametry
DOPORUČUJEME KOUPIT
ALTERNATIVY
Odkazy ke stažení

Poplatek poskytovateli služby je od 0,60 - 0,99 % (výše transakčního poplatku se odvíjí od vašeho obratu – tedy čím větší obrat, tím nižší transakční poplatek vám nabídneme).

Při akceptaci platebních karet Vám dokážeme nabídnout transakční poplatek vypočítaný metodou MIF++. Poplatek se tak skládá ze tří složek: poplatku poskytovateli služby, poplatku Interchange (Visa, Mastercard) a poplatku z každé transakce pro karetní společnosti VISA a Mastercard. Výsledné procento transakčního poplatku pak závisí na typu karty VISA, Mastercard nebo Maestro, případně zda se jedná o debetní, nebo kreditní kartu vydanou v ČR v Evropské unii nebo mimo EU.

Příklad: pokud zákazník zaplatí u obchodníka 300 Kč a použije kartu Visa (debetní, vydaná v ČR) a poplatek poskytovateli je nastaven na 0,99%, tak výsledný poplatek, který zaplatí obchodník za transakci 300 Kč je 1,296 % tj. 3,89 Kč.

Při použití jiného typu karty například MasterCard (debetní, vydaná v ČR), se výsledný poplatek v uvedeném příkladu změní na 1,547 % tj. 4,64 Kč.

Dále je zde stanoven minimální poplatek za jednu transakci, který činí 1,5 Kč. V praxi to tedy znamená, že pokud přijmete platbu kartou na nižší částku, např. 70,- Kč, ze které by byl standardní poplatek 0,91 Kč (při sazbě 1,3%), strhne se Vám poplatek ve výši 1,5 Kč.

V případě pronájmu dotykové pokladny Dotypay je stanoven měsíční poplatek 350 Kč bez DPH (např. Váš obrat za měsíc bude do 40 000 Kč. Při standardních transakčních poplatcích 0,99 % – v případě, že Váš obrat přesáhne 35 354 Kč za měsíc – neplatíte minimální měsíční poplatek 350 Kč za pronájem. Pokud dosáhnete obratu například pouze 30 000 Kč za období měsíce, doúčtuje se Vám pouze 53 Kč do minimálního poplatku 350 Kč. Motivační složkou, která je zároveň hnacím motorem pro váš business, je možnost snížení transakčních poplatků s ohledem na váš měsíční obrat. To u konkurenčních nabídek není běžné. Dotypay umí individuální nabídky již od 40 000 Kč obratu).

Dotypay je nový kompaktní pokladní terminál, která zaujme na první pohled. Jde o pokladnu s integrovanou tiskárnou a zároveň platební terminál. Dotypay je vybaven zabezpečeným operačním systémem Android, platební aplikací STPAY a pokladní aplikací Profi Účtenka.

Dotypay zvládne odesílat prodeje do EET, tisknout účtenky a navíc akceptovat platební karty Visa, Mastercard a Maestro pomocí NFC, čipu, nebo magnetické čtečky. Terminál podporuje moderní technologie platby typu Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay. Poradí si i s elektronickými stravenkami typu Lidl, EdenredSodexo, Ticket Restaurant a pod.

Zařízení Dotypay je skladem a připraveno k pronájmu!

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 800 776 776, nebo na e-mailu: posinfo@solitea.cz

Bluetooth
Ano 4.0
Wi-Fi
Ano 2,4/5 GHz
Typ tiskuTermální
Typ dotykové plochyKapacitní
ProcesorCortex-A7 Quad-Core 1.1 GHz
Operační paměť1 GB RAM
Operační systémAndroid 5.1 se zabezpečeným plat. systémem
Kapacita baterieLi-ion 2600 mAh x 7.2V
Paměť externíMicro SD až 32 GB
Rozměry (Š x V x H)84 x 64 x 183 mm
Slot na SIM kartuano
Displej5,5’’ IPS 1280x720 px
Bezkontaktní platby NFC
Elektronické stravenky Sodexo, Edenred, Benefit plus
Platební metodyVISA, MasterCard, Maestro, Google Pay, Apple Pay
Šířka termo kotoučku57 mm
4G/LTEAno
NOVINKA
Dotypay - dobíjecí stanice
Dotypay - dobíjecí stanice
799 Kč
Na dotaz
Stojan pro Dotypay
Stojan pro Dotypay
1 190 Kč
Na dotaz
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 800 776 776
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ