Hlavní stránka>My a prodej pokladen

My a prodej pokladen

Hledáte kvalitní a spolehlivé pokladní systémy (POS) nebo registrační pokladny pro vybavení vaší prodejny nebo restaurace? Nabízíme vám služby dodavatele řešení pokladního prodeje pro všechny typy zákazníků – od cenově výhodných pokladen pro menší prodejny, butiky či kiosky přes středně velké prodejny až po komplexní řešení pro obchodní řetězce.

Jsme specialisty na pokladní software pro provoz na PC a dotykových terminálech. Na rozdíl od pokladen tyto systémy nabízí mnohem více funkcí a vyšší přizpůsobivost, provoz v síti a napojení na informační systémy. Kromě pokladního software dodáváme také kompletní sortiment pokladního hardware – dotykové PC terminály a monitory, tiskárny účtenek, čtečky čárových kódů, zákaznické displeje, pokladní zásuvky, obchodní a systémové váhy a další.

Dodáváme registrační pokladny a pokladní systémy pro všechny typy provozů a velikosti zákazníků – od malých stánků, butiků přes služby a restaurace až po větší prodejny, obchodní domy a řetězce. Naše spolehlivé a kvalitní řešení plní veškeré nároky podnikatelů na snadný a rychlý prodej, jak dokazují naše reference. 

V nabídce nalezete jak klasické registrační pokladny typu „postavit na pult a zapnout“, tak i výkonnější softwarové řešení na bázi PC s řadou nadstandardních funkcí. Ty je možné provozovat na vašich vlastních počítačích nebo na specializovaných terminálech s dnes velmi žádanými dotykovými obrazovkami.

Každé prodejní místo lze podle vašich potřeb dále rozšiřovat. Nabízíme vám pokladní tiskárny, zásuvky, snímače čárového kódu i tiskárny čárového kódu, zákaznické displeje, obchodní váhy, datové terminály a další. Jsme připraveni vyplnit vaše požadavky na technické vybavení pokladního místa.

Volitelně je možné propojit vaši pokladnu se systémy Money S3, Money S4 i Money S5, zejména s jejich skladovým hospodářstvím a účetnictvím. Mimo možnosti prodeje přímo ze skladu získáváte výhodu v podobě perfektního přehledu o vašem prodeji, kontrole stavů zásob a dalších informací.

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ