Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

O nás

Solitea Česká republika, a. s., se zabývá vývojem, implementací a podporou moderních účetních programů, informačních a ekonomických systémů a v neposlední řadě také pokladních systémů. V současné době pokrývá svým portfoliem všechny segmenty trhu – od malých přes středně velké společnosti až po velké nadnárodní koncerny. Filosofie přístupu je pro všechny zákazníky stejná: poskytnout pokladní a informační systém, který bude nástrojem pro dosažení dlouhodobé stability, získávání konkurenčních výhod a předních pozic na trhu. Systém, který poroste spolu se zákazníkem.

Historie

Výrobce ekonomických informačních systémů Money, společnost Solitea Česká republika, a. s., datuje svoji existenci od počátku roku 1990. Na podzim stejného roku uvedla na mezinárodním veletrhu INVEX na trh svůj první ekonomický systém Money (více o historii našich systémů najdete na samostatné stránce). Od samého počátku se společnost zaměřovala na vývoj kvalitních informačních systémů a zajištění technické a poradenské podpory na úrovni světových standardů. Během několika let se stala jednou z nejuznávanějších českých společností v oboru.

Struktura SOLITEA ČESKÁ REPUBLIKA a postavení na trhu

Solitea Česká republika, a. s., má čtyři pobočky v České republice (Praha, Brno, Plzeň, Liberec) a dvě na Slovensku (Bratislava, Prešov). Zaměstnává přes 100 kmenových IT odborníků a její konsolidovaný obrat za poslední fiskální období překročil 160 mil. Kč. Společnost byla v roce 2005 zařazena do výběru TOP 100 českých společností, od roku 2007 patří i mezi TOP 100 IT společností a dnes je jedním z nejvýznamnějších českých producentů ekonomických aplikací a podnikových informačních systémů. Její systémy patří k nejčastěji oceňovaným produktům své kategorie u nás.

CÍGLER SOFTWARE se odlišuje od většiny českých výrobců podnikových informačních systémů velkým důrazem kladeným na odbornost, použití nejmodernějších technologií, kvalitu softwaru a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Společnost je od roku 2003 certifikovaná podle norem ISO 9001 a v roce 2005 dosáhla nejvyšší úroveň certifikace od společnosti Microsoft – Microsoft Gold Certified Partner. Solitea Česká republika, a. s., je členem SPIS – Sdružení pro informační společnost.

Specializovaná řešení

SOLITEA ČESKÁ REPUBLIKA dnes uspokojuje požadavky všech zákazníků:

  • Menším a menším středním společnostem, živnostníkům, účetním kancelářím je určen účetní a ekonomický systém Money S3. Se 100.000 instalacemi se jedná o jeden z nejrozšířenějších účetních systémů v Čechách a na Slovensku.
  • Středně velkým společnostem nabízíme ERP podnikové informační systémy Money S4 a Money S5. Jedná se o robustní systémy s moderní architekturou, který vedle běžných ekonomických a obchodních agend pokrývá i specializovaná branžová řešení.
  • Pro malé firmy a živnostníky, kteří si nepotřebují zpracovávat sami celou svou účetní agendu, je určená online fakturace iDoklad. Jde o cloudové řešení s aplikacemi pro mobilní telefony oceňované pro svou technologickou inovativnost.
  • Produktem Prodejna SQL oslovujeme celé spektrum zákazníků, kteří požadují řešení pokladních systémů. Kromě pokladního software dodáváme i komplexní pokladní hardware, v řadě komodit jsme přímými dovozci.
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ