Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

O nás

Dovolte mi Vám představit naši společnost Offis Moravia.

Offis Moravia, s.r.o. se rekrutovala z firmy typu fyzické osoby, která byla založena v polovině roku 2000. V říjnu 2015 byla založena naše s.r.o. společnost, která plně převzala veškeré činnosti týkající se oblastí informačních systémů, pokladních a prodejních systémů a hardware, a také veškerých služeb spojených se správou chodu našich klientů.

Offis Moravia je společností s ryze českým kapitálem, která se vypracovala na pozici špičkového systémového implementátora informačních systémů Money, a silného partnera v údržbě a správě podnikových systémů společností všech velikostí. Naše společnost je v dnešní době, díky týmu zkušených konzultantů a implementátorů, schopna řešit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Implementační tým má také k dispozici tým zkušených programátorů, schopných řešit funkcionální systémové rozšíření dodávaných informačních systémů, ucelených řešení a modulů.

Offis Moravia je dnes dodavatelem celé produktové řady informačních systémů Money, jsme tedy schopni systémově řešit firmy malých živnostníků, přes malé a střední firmy, až po velké společnosti a korporace. Dále se také specializujeme na dodávky prodejních systémů pro maloobchodní prodejny a pokladní hardware.

Díky mnohaletým zkušenostem a komplexnosti našich služeb i v dalších oblastech správy IT a dodávek kancelářského hardware a software, poradenství v oblasti chodu společností a návrhů procesů a ostatních řešení, jsou naši klienti zvyklí s námi řešit celkový chod jejich firem. Vzniká tak partnerství, které jim zajišťuje správu v rozsahu, jaký potřebují nebo požadují, aby se sami mohli co nejvíce věnovat svému byznysu.

Těším se na případnou spolupráci,

Martin Mikyšek, jednatel

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ