Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

O nás

Solitea, a. s., se zabývá vývojem, implementací a podporou moderních účetních programů, podnikovými systémy, IT infrastrukturou, mzdovými a personálními systémy, datovou analytikou, systémy na klíč a v neposlední řadě také pokladními systémy. V současné době pokrývá svým portfoliem všechny segmenty trhu – od malých přes středně velké společnosti až po velké nadnárodní koncerny a veřejný sektor. Filosofie přístupu je pro všechny zákazníky stejná: poskytnout pokladní a informační systém, který bude nástrojem pro dosažení dlouhodobé stability, získávání konkurenčních výhod a předních pozic na trhu. Systém, který poroste spolu se zákazníkem.

Historie

Výrobce ekonomických informačních systémů Money, společnost Solitea, a. s., datuje svoji existenci od počátku roku 1990. Na podzim stejného roku uvedla na mezinárodním veletrhu INVEX na trh svůj první ekonomický systém Money (více o historii našich systémů najdete na samostatné stránce). Od samého počátku se společnost zaměřovala na vývoj kvalitních informačních systémů a zajištění technické a poradenské podpory na úrovni světových standardů. Během několika let se stala jednou z nejuznávanějších českých společností v oboru.

Struktura SOLITEA a postavení na trhu

Solitea, a. s., patří mezi největší IT firmy ve střední Evropě. Zaměstnává přes 1 100 kmenových zaměstnanců a její konsolidovaný obrat za poslední fiskální období překročil 2 mld. Kč

Solitea, a.s. se odlišuje od většiny českých výrobců podnikových informačních systémů velkým důrazem kladeným na odbornost, použití nejmodernějších technologií, kvalitu softwaru a vysokou úroveň poskytovaných služeb.

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 800 776 776
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ