Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.
Hlavní stránka>Oborová řešení>Obchod>Platební terminál SumUp Air

Platební terminál SumUp Air

Kód: POS2415
Doprava zdarma
Platební terminál SumUp Air
Kód: POS2415
Záruka: 24 měsíců
Cenově výhodný platební terminál SumUp Air s připojením přes BlueTooth, podporuje bezkontaktní platby přes NFC, čipem (PIN kódem), Google Pay a Apple Pay, mobilními telefony a chytrými hodinkami.
více
Dalších 6 fotek
790 Kč bez DPH
 | původní cena 834.9 Kč s DPH
955.9 Kč s DPH
ks
Dosáhli jste na dopravu zdarma
Popis
Parametry
Doporučené produkty

Platební terminál SumUp Air je ideální volbou pro podnikatele a živnostníky, kteří chtějí jednoduché a cenově dostupné řešení akceptace platebních karet, bez měsíčního pronájmu nebo měsíčního paušálu.

Transakční poplatek za platbu kartou je 1,95%. Terminál SumUp přijímá platby kartou 30 Kč a vyšší. Výhodou je, že nemusíte měnit svůj bankovní účet a všechny platby kartou vám budou připsány na účet do 3-5 dnů.

SumUp Air je skvělým doplňkem pro dotykovou pokladnu ProfiPAD Plus s pokladní aplikací Profi Účtenka. Aplikace Profi Účtenka je elektronicky propojena s terminálem SumUp Air, to znamená, že při zadání platby kartou v Profi Účtence se automaticky aktivuje platební terminál SumUp Air a pokud zákazník přiloží kartu, kterou terminál akceptuje, je celý proces platby hotov. Všechny platby pak můžete sledovat ve svém SumUp účtu, který si můžete založit zde: https://sumup.cz/profiuctenka

Spárování s terminálem SumUp je velmi jednoduché. Stačí zapnout komunikaci BlueTooth na mobilním telefonu, tabletu, nebo ProfiPADu Plus a v aplikaci Profi Účtenka v menu Nastavení aplikace - Platební terminál zvolit volbu SumUp. Ppři první platbě kartou v aplikaci Profi Účtenka se terminál SumUp Air automaticky aktivuje a vyžádá si registrační údaje tj. jméno a heslo které jste si zvolili při registraci. Následně se začne vyhledávat terminál SumUp přes BlueTooth a ukáže se Vám obrázek kde jsou poslední tři číslice výrobního čísla terminálu SumUp. Tuto informaci potvrdíte a telefon, tablet, nebo ProfiPAD Plus se s terminálem spáruje. V dalším kroku už můžete akceptovat platební kartu a provede se první platba kartou. Při dalších platbách už terminál SumUp Air nevyžaduje žádné párování ani zadání registračních údajů.

Terminál SumUp Air je určen pro operační systém Android (4.4.a vyšší) a iOS (9 a vyšší). Pro samotné používání terminálu SumUp je nutné povolit zjišťování polohy na mobilním telefonu, tabletu nebo na zařízení ProfiPAD Plus.

Při plném nabití vydrží terminál až 500 plateb kartou. Nabíjet jej můžete přes USB port v počítači nebo v nabíječce na svůj mobilní telefon s USB portem (obecně 5V/2A). Záruka 2 roky.

K platebnímu terminálu je možné zvlášť přikoupit i nabíjecí podstavec, který není součástí balení SumUpu Air.

Pokud potřebujte poradit kontaktujte nás na čísle 549 522 511 nebo na e-mail posinfo@solitea.cz rádi Vám pomůžeme.

Bluetoothano
Rozměry (Š x V x H)84 x 23 x 84 mm
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 800 776 776
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ