Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.
Hlavní stránka>Pokladní hardware

Pokladní hardware

Již v roce 2001 jsme se stali jedním ze dvou distributorů registračních pokladen Euro slovenské firmy Elcom spol. s r.o. pro Českou republiku. Tyto pokladny byly ve své době velmi žádané a prodávaly se v počtech stovek až tisíc kusů ročně.

Přes deset let dodáváme do České republiky pokladní hardware značky TYSSO Thaiwanské firmy Fametech Inc. Vlajkovou lodí je pokladní tiskárna PRP-300, kterou dodáváme pod vlastním brandem OKPRINT 300. Ročně se prodá kolem tisíce kusů této tiskárny, která vyniká svou spolehlivostí a je srovnatelná se světovou špičkou tj. značkami Epson, Star, Bixolon. Velmi zajímavým artiklem jsou dotykové monitory PPD-1000, PC terminály (All-In-One) POP-650 s integrovanou tiskárnou, nebo novinka na našem trhu PC terminál POS-1000-B, která je zajímavá především poměrem cena/výkon. Do rodiny značky TYSSO patří také zákaznické displeje VFD-200 a VFD-860, pokladní zásuvka PCD-428, nebo levný snímač čárového kódu CS-700.

Další světovou značkou je firma Clientron Inc,. která se specializuje na špičkové dotykové PC terminály řady PT6100 nebo Ares650. Tyto dotykové PC terminály je možné dodat i s kapacitní dotykovou plochou, která postupně nahrazuje zatím levnější rezistivní dotykové plochy.

V našem portfóliu naleznete značky Honeywell, Virtuos, Epson, Star, Bixolon, Zebra, Sato, CiphelLab, Elo, Iiyama, Quorion a další.

Na dodaný pokladní hardware poskytujeme 2 letou záruku s tím, že většinu náhradních dílů námi dodávaných značek Euro, TYSSO, Clientron máme skladem na centrále v Brně, kde poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ