Pokladní set Tablet Lite

Kód: POS2018
Doprava zdarma
Pokladní set Tablet Lite
Kód: POS2018
Zvýhodněný balíček obsahující výkonný tablet značky Lenovo Miix 320 s aplikací Profi Účtenka a mobilní bezdrátovou tiskárnu Elcom RPP 02.
více
Dalších 2 fotek
8 490 Kč bez DPH
 | původní cena 10 272.9 Kč s DPH
10 272.9 Kč s DPH
ks
Koupí dosáhnete na dopravu zdarma
Popis
DOPORUČUJEME KOUPIT
ALTERNATIVY

Pokud potřebujete levné a jednoduché řešení elektronické evidence tržeb (EET) máme pro vás připravený zvýhodněný balíček Tablet Lite, který obsahuje malý tablet Lenovo Miix 320, bezdrátovou tiskárnu Elcom RPP 02 BU (BlueTooth) a jednoduchou pokladní aplikaci Profi Účtenka (viz. www.profiuctenka.cz).

Aplikaci bude možné napojit na cloudovou fakturaci iDoklad, kde si uživatel může založit ceník položek určených k prodeji v Profi Účtence. Je to ideální řešení pro podnikatele, kteří potřebují vystavit jen několik dokladů za den.
Uplatnění najde například v malých provozech, ubytovnách, penzionech, malých kavárnách, čajovnách, apod. Díky malým rozměrům je balíček vhodný i pro mobilní prodej z auta. Tablet Lenovo má velikost úhlopříčky 10“ a je vybavený operačním systémem Windows 10. Tiskárna Elcom RPP 02 BU  je připojena k tabletu bezdrátově přes bluetooth, podporuje tisk na kotoučky o šířce 57 mm s rychlostí tisku až 50 mm / sec.
Záruka 1 rok

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ