Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.
Hlavní stránka>Kategorie>Detektory padělků>SAFESCAN 40H přenosný UV detektor padělků

SAFESCAN 40H přenosný UV detektor padělků

Kód: 130-0444
SAFESCAN 40H přenosný UV detektor padělků
Kód: 130-0444
Výrobce: Safescan
Záruka: 24 měsíců
SAFESCAN 40H přenosný UV detektor padělků Přenosný detektor k ověření pravosti bankovek, pasů, občanských průkazů, kreditních karet a dalších dokumentů opatřených UV ochrannými prvky. Identifikace UV bezpečnostních prvků bankovek Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 40H je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky. Perfektní pro UV ověřování na cestách Lehký a kompaktní, bateriemi napájený systém Safescan 40H je dokonalý detektor padělků. Hodí se všude tam, kde je potřeba rychlé, přenosné ověřování bankovek, jako například na trzích a akcích nebo v taxících a dodávkových automobilech. Rychlé ověřování všech typů UV značení Safescan 40H nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV bezpečnostní prvky zabudované do dnešních kreditních karet, pasů a jiných dokladů totožnosti, stejně jako UV inkoust používaný k ochraně cenných předmětů proti krádeži nebo k potvrzování událostí. Vizuální ověřeování Aby mohl Safescan 40H poskytovat komplexní ruční detekci padělků, je vybaven praktickou integrovanou bílou LED diodou, která vám pomůže vizuálně identifikovat kovový použek, vodoznaky a mikrotisk zapracované do moderních bankovek.Specifikace: 4W UV lampa pro ověřování UV prvků bankovek Výkonná bílá LED svítilna pro kontrolu vodoznaku a bezpečnostních prvků Ověřuje kreditní karty, cestovní pasy a jiné průkazy Vhodné pro všechny měny Poutko na zápěstí a praktický skládací stojan pro stolní použití Napájení: 4 x 1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení!) Rozměry: 160 x 56 x 22 mm Hmotnost: 89 g Certifikace: CE   Obsah balení: Safescan 40H (balení neobsahuje baterie!) EN manuál CZ manuál 
více
Dalších 5 fotek
386.78 Kč bez DPH
 | původní cena 468 Kč s DPH
468 Kč s DPH
ks
Popis
Odkazy ke stažení

SAFESCAN 40H přenosný UV detektor padělků

Přenosný detektor k ověření pravosti bankovek, pasů, občanských průkazů, kreditních karet a dalších dokumentů opatřených UV ochrannými prvky.

Identifikace UV bezpečnostních prvků bankovek

Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 40H je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.

Perfektní pro UV ověřování na cestách

Lehký a kompaktní, bateriemi napájený systém Safescan 40H je dokonalý detektor padělků. Hodí se všude tam, kde je potřeba rychlé, přenosné ověřování bankovek, jako například na trzích a akcích nebo v taxících a dodávkových automobilech.

Rychlé ověřování všech typů UV značení

Safescan 40H nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV bezpečnostní prvky zabudované do dnešních kreditních karet, pasů a jiných dokladů totožnosti, stejně jako UV inkoust používaný k ochraně cenných předmětů proti krádeži nebo k potvrzování událostí.

Vizuální ověřeování

Aby mohl Safescan 40H poskytovat komplexní ruční detekci padělků, je vybaven praktickou integrovanou bílou LED diodou, která vám pomůže vizuálně identifikovat kovový použek, vodoznaky a mikrotisk zapracované do moderních bankovek.

Specifikace:

 • 4W UV lampa pro ověřování UV prvků bankovek
 • Výkonná bílá LED svítilna pro kontrolu vodoznaku a bezpečnostních prvků
 • Ověřuje kreditní karty, cestovní pasy a jiné průkazy
 • Vhodné pro všechny měny
 • Poutko na zápěstí a praktický skládací stojan pro stolní použití
 • Napájení: 4 x 1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení!)
 • Rozměry: 160 x 56 x 22 mm
 • Hmotnost: 89 g
 • Certifikace: CE

 

Obsah balení:

 • Safescan 40H (balení neobsahuje baterie!)
 • EN manuál
 • CZ manuál 
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ