Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.
Hlavní stránka>Kategorie>Detektory padělků>SAFESCAN 50 UV detektor padělků

SAFESCAN 50 UV detektor padělků

Kód: 131-0397
SAFESCAN 50 UV detektor padělků
Kód: 131-0397
Výrobce: Safescan
Záruka: 24 měsíců
Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 50 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.   IDENTIFIKOVAT UV BEZPEČNOSTNÍ PRVKY BANKOVEK Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 50 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.   TAKÉ RYCHLE OVĚŘIT PRŮKAZY TOTOŽNOSTI Safescan 50 nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV bezpečnostní prvky zabudované do dnešních kreditních karet, pasů a jiných dokladů totožnosti, stejně jako UV inkoust používaný k ochraně cenných předmětů proti krádeži nebo k potvrzování událostí.   UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE STARTU ZA HORKA PRO 3X DELŠÍ ŽIVOTNOST ŽÁROVKY Geniální technologie "horkého startu" Safescan 50 ztrojnásobuje obvyklou životnost UV žárovky při současném snížení spotřeby energie. Když zařízení zapnete, inteligentní systém předehřívá elektrody žárovky, což umožňuje zapínat a vypínat žárovku bez snižování její životnosti. Ideální pro vysokofrekvenční provoz.   UNIKÁTNÍ INTEGROVANÝ REFLEKTOR PRO OPTIMÁLNÍ VIDITELNOST  Není třeba tlumit okolní zdroje ani přidávat další zdroje UV záření: Safescan 50 má jedinečný integrovaný reflektor, který téměř zdvojnásobuje množství UV světla, které dopadá na bankovky nebo na průkazy. Tím poskytuje nejlepší možný pohled na UV bezpečnostní prvky.   MALÝ A STYLOVÝ Navrhli jsme Safescan 50 s ohledem na použití pultu. Jeho kompaktní rozměry zabírají vedle vašeho registru minimální prostor, a jeho elegantní vzhled doplňuje každý obchodní interiér.   Specifikace: Výkonná UV lampa 9 W Vhodné pro všechny měny Ověřuje kreditní karty, cestovní pasy a jiné průkazy Ověřuje UV prvky bankovek S reflektorem pro extra vysokou kvalitu UV světla S technologií startu za horka pro 3 krát delší životnost lampy Snadno vyměnitelná lampa Rozměry: 20,6 x 10,2 x 8,8 cm Hmotnost: 515 g Napájení: AC 220 V - 240 V Certifikováno CE   Obsah balení: Safescan 50 černý Anglická příručka CZ příručka
více
Dalších 6 fotek
809.92 Kč bez DPH
 | původní cena 980 Kč s DPH
980 Kč s DPH
ks
Popis
Odkazy ke stažení

Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 50 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.

 

IDENTIFIKOVAT UV BEZPEČNOSTNÍ PRVKY BANKOVEK

Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 50 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.

 

TAKÉ RYCHLE OVĚŘIT PRŮKAZY TOTOŽNOSTI

Safescan 50 nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV bezpečnostní prvky zabudované do dnešních kreditních karet, pasů a jiných dokladů totožnosti, stejně jako UV inkoust používaný k ochraně cenných předmětů proti krádeži nebo k potvrzování událostí.

 

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE STARTU ZA HORKA PRO 3X DELŠÍ ŽIVOTNOST ŽÁROVKY

Geniální technologie "horkého startu" Safescan 50 ztrojnásobuje obvyklou životnost UV žárovky při současném snížení spotřeby energie. Když zařízení zapnete, inteligentní systém předehřívá elektrody žárovky, což umožňuje zapínat a vypínat žárovku bez snižování její životnosti. Ideální pro vysokofrekvenční provoz.

 

UNIKÁTNÍ INTEGROVANÝ REFLEKTOR PRO OPTIMÁLNÍ VIDITELNOST 

Není třeba tlumit okolní zdroje ani přidávat další zdroje UV záření: Safescan 50 má jedinečný integrovaný reflektor, který téměř zdvojnásobuje množství UV světla, které dopadá na bankovky nebo na průkazy. Tím poskytuje nejlepší možný pohled na UV bezpečnostní prvky.

 

MALÝ A STYLOVÝ

Navrhli jsme Safescan 50 s ohledem na použití pultu. Jeho kompaktní rozměry zabírají vedle vašeho registru minimální prostor, a jeho elegantní vzhled doplňuje každý obchodní interiér.

 

Specifikace:

 • Výkonná UV lampa 9 W

 • Vhodné pro všechny měny

 • Ověřuje kreditní karty, cestovní pasy a jiné průkazy

 • Ověřuje UV prvky bankovek

 • S reflektorem pro extra vysokou kvalitu UV světla

 • S technologií startu za horka pro 3 krát delší životnost lampy

 • Snadno vyměnitelná lampa

 • Rozměry: 20,6 x 10,2 x 8,8 cm

 • Hmotnost: 515 g

 • Napájení: AC 220 V - 240 V

 • Certifikováno CE

 

Obsah balení:

 • Safescan 50 černý
 • Anglická příručka
 • CZ příručka
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ