Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.
Hlavní stránka>Oborová řešení>Obchod>Platební terminál Solitea Pay Pro

Platební terminál Solitea Pay Pro

Kód: POS2352
AKCE
Doprava zdarma
Platební terminál Solitea Pay Pro
Solitea Pay
Kód: POS2352
EAN: 8594064310264
Výrobce: Solitea Pay
Solitea Pay Pro je unikátní dotyková pokladna která má vše v jednom, pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál.
více
Dalších 13 fotek
6 990 Kč bez DPH
 | původní cena 8 457.9 Kč s DPH
8 457.9 Kč s DPH
ks
Koupí dosáhnete na dopravu zdarma
poptávka
Popis
Parametry
Videa
DOPORUČUJEME KOUPIT
ALTERNATIVY
Odkazy ke stažení

Solitea Pay Pro je nový kompaktní pokladní terminál, která zaujme na první pohled. Jde o pokladnu s integrovanou tiskárnou a zároveň platební terminál. Solitea Pay Pro je vybaven zabezpečeným operačním systémem Android, platební aplikací STPAY a pokladní aplikací Profi Účtenka.

Solitea Pay Pro zvládne odesílat prodeje do EET, tisknout účtenky a navíc akceptovat platební karty Visa, Mastercard a Maestro pomocí NFC, čipu, nebo magnetické čtečky. Terminál podporuje moderní technologie platby typu Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay. Poradí si i s elektronickými stravenkami typu Lidl, Edenred, Sodexo, Ticket Restaurant a pod.

Při akceptaci platebních karet Vám dokážeme nabídnout transakční poplatek vypočítaný metodou MIF++. Poplatek se tak skládá ze tří složek: poplatku poskytovateli služby, poplatku Interchange (Visa, Mastercard) a poplatku z každé transakce pro karetní společnosti VISA a Mastercard. Výsledné procento transakčního poplatku pak závisí na typu karty VISA, Mastercard nebo Maestro, případně zda se jedná o debetní, nebo kreditní kartu vydanou v ČR v Evropské unii nebo mimo EU.

Poplatek poskytovateli služby je 0,99%.

Příklad: pokud zákazník zaplatí u obchodníka 300 Kč a použije kartu Visa (debetní, vydaná v ČR) a poplatek poskytovateli je nastaven na 0,99%, tak výsledný poplatek, který zaplatí obchodník za transakci 300 Kč je 1,296 % tj. 3,89 Kč.

Při použití jiného typu karty například MasterCard (debetní, vydaná v ČR), se výsledný poplatek v uvedeném příkladu změní na 1,547 % tj. 4,64 Kč.

Za provoz platebního terminálu neplatíte žádný měsíční paušál. Pokud však na platebním terminálu neprovedete žádnou platbu, je zde stanoven minimální měsíční transakční poplatek ve výši 50,- Kč. Pokud terminál běžně používáte a součet transakčních poplatků za jednotlivé platby přesáhne tuto hranici, nebere se tento minimální měsíční poplatek v potaz (nikde se nepřičítá).

Dále je zde stanoven minimální poplatek za jednu transakci, který činí 1,5 Kč. V praxi to tedy znamená, že pokud přijmete platbu kartou na nižší částku, např. 70,- Kč, ze které by byl standardní poplatek 0,91 Kč (při sazbě 1,3%), strhne se Vám poplatek ve výši 1,5 Kč.

V případě, že si nechcete zařízení kupovat, nabízíme pronájem dotykové pokladny Solitea Pay Pro za měsíční poplatek 350 Kč bez DPH. Smlouva o pronájmu pokladny se uzavírá minimálně na dobu 24 měsíců. Po uplynutí této doby můžete smlouvu automaticky prodloužit o další rok nebo zařízení vrátit (zařízení Vám po skončení pronájmu nezůstává).

Zařízení Solitea Pay Pro je skladem a připraveno k prodeji! Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 800 776 776, nebo na e-mailu: posinfo@solitea.cz

Bluetooth
Ano 4.0
Wi-Fi
Ano 2,4/5 GHz
Typ tiskuTermální
Typ dotykové plochyKapacitní
ProcesorCortex-A7 Quad-Core 1.1 GHz
Operační paměť1 GB RAM
Operační systémAndroid 5.1 se zabezpečeným plat. systémem
Kapacita baterieLi-ion 2600 mAh x 7.2V
Paměť externíMicro SD až 32 GB
Rozměry (Š x V x H)84 x 64 x 183 mm
Slot na SIM kartuano
Displej5,5’’ IPS 1280x720 px
Bezkontaktní platby NFC
Elektronické stravenkyLidl, Sodexo
Platební metodyVISA, MasterCard, Maestro, Google Pay, Apple Pay
Šířka termo kotoučku57 mm
4G/LTEAno
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 800 776 776
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ