Pokladní set MiniPOS

Kód: POS2000
Doprava zdarma
Pokladní set MiniPOS
Kód: POS2000
Pokladní set MiniPOS je kombinace profesionální dotykové pokladny a prodejní aplikace Prodejna SQL (Mini), zajímavý svým nadčasovým vzhledem a funkcionalitou.
více
Dalších 8 fotek
17 990 Kč bez DPH
 | původní cena 21 767.9 Kč s DPH
21 767.9 Kč s DPH
ks
Koupí dosáhnete na dopravu zdarma
Popis
DOPORUČUJEME KOUPIT
ALTERNATIVY
Pokladní set MiniPOS je určen pro malé provozy, kde je málo místa na pokladním pultu. Zároveň je tento set určen pro ty uživatele, co hledají jednoduchý a přitom rychlý pokladní systém splňující podmínky zákona o EET.

Základem je pokladní aplikace Prodejna SQL Mini, která plně vyhovuje požadavkům na jednoduchý finanční i položkový prodej. Systém umožní uživateli vytvořit takzvané skupiny zboží pro finanční prodej nebo seznam artiklů a služeb pro položkový prodej. V případě požadavku vést skladové hospodářství je možné za rozdíl ceny zakoupit pokladní aplikaci Prodejna SQL Sklad nebo Prodejna SQLS3.

Pokladní set obsahuje unikátní PC terminál MiniPOS, který je vybaven dotykovým displejem o velikosti 10,1’, procesorem Atom Z3735F 1.33 GHz, pamětí 2G RAM a diskem 32 GB EMMC SSD a vestavěnou tiskárnou s šířkou účtenky 80 mm, rychlostí tisku 100 mm/sec.

Pokladní set OKTAB
Pokladní set OKTAB
10 990 Kč
Skladem
Detail
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ