Pokladní set Tablet

Kód: POS1919
Doprava zdarma
Pokladní set Tablet
Kód: POS1919
Pokladní systém Prodejna SQL Mini s tabletem Lenovo Miix 320, kovovým stojanem a pokladní tiskárnou OKPRINT 058 za zvýhodněnou cenu.
více
Dalších 6 fotek
12 990 Kč bez DPH
 | původní cena 15 717.9 Kč s DPH
15 717.9 Kč s DPH
ks
Koupí dosáhnete na dopravu zdarma
  • Popis
  • ALTERNATIVY
Popis

Pokladní set Tablet je určen pro malé provozy, kde je málo místa na pokladním pultu. Zároveň je tento set určen pro ty uživatele, co hledají jednoduchý a přitom velmi rychlý pokladní systém splňující podmínky zákona o EET.

Základem je pokladní aplikace Prodejna SQL Mini, která plně vyhovuje požadavkům na jednoduchý finanční, případně položkový prodej. Systém umožní uživateli vytvořit takzvané skupiny zboží pro finanční prodej, nebo seznam artiklů a služeb pro položkový prodej. Dále umožňuje základní restaurační funkce jako je vytvořit odložené účty a objednávky do kuchyně. V případě požadavku vést skladové hospodářství je možné za rozdíl ceny dokoupit pokladní aplikaci Prodejna SQL Sklad, nebo Prodejna SQL S3.

Pokladní set Tablet se skládá z tabletu Lenovo Miix 320, úsporné tiskárny OKPRINT 058 s šířkou účtenky 57 mm, rychlostí tisku 100 mm/sec. Důležitou roli hraje kovový stojan, díky kterému je uvedený set velmi kompaktní a ušetří místo na pokladním pultu.

Celý popis
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ