Máte zájem o pokladní terminál Smart 8 ?
Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my vás brzy kontaktujeme.
*Vaše jméno a příjmení
*Společnost
*E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Preferované datum kontaktu
Preferovaný čas kontaktu
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

Terminál SumUp Air

Kód: POS2415
AKCE
UŠETŘÍTE
36%
Terminál SumUp Air
UŠETŘÍTE
36%
Kód: POS2415
Cenově výhodný platební terminál SumUp Air s připojením přes BlueTooth, podporuje bezkontaktní platby přes NFC, čipem (PIN kódem), Google Pay a Apple Pay, mobilními telefony a chytrými hodinkami.
více
Dalších 6 fotek
999 Kč bez DPH
 | původní cena 1 874.29 Kč s DPH
1 208.79 Kč s DPH
ks
Nakupte ještě za 3630 Kč a máte dopravu zdarma
Popis
Parametry
DOPORUČUJEME KOUPIT
ALTERNATIVY

Platební terminál SumUp Air je ideální volbou pro podnikatele a živnostníky, kteří chtějí jednoduché a cenově dostupné řešení akceptace platebních karet, bez měsíčního pronájmu nebo měsíčního paušálu.

Transakční poplatek za platbu kartou je 1,95%. Terminál SumUp přijímá platby kartou 30 Kč a vyšší. Výhodou je, že nemusíte měnit svůj bankovní účet a všechny platby kartou vám budou připsány na účet do 3-5 dnů.

SumUp Air je skvělým doplňkem pro dotykovou pokladnu ProfiPAD Plus s pokladní aplikací Profi Účtenka. Aplikace Profi Účtenka je elektronicky propojena s terminálem SumUp Air, to znamená, že při zadání platby kartou v Profi Účtence se automaticky aktivuje platební terminál SumUp Air a pokud zákazník přiloží kartu, kterou terminál akceptuje, je celý proces platby hotov. Všechny platby pak můžete sledovat ve svém SumUp účtu, který si můžete založit zde: https://sumup.cz/profiuctenka

Spárování s terminálem SumUp je velmi jednoduché. Stačí zapnout komunikaci BlueTooth na mobilním telefonu, tabletu, nebo ProfiPADu Plus a v aplikaci Profi Účtenka v menu Nastavení aplikace - Platební terminál zvolit volbu SumUp. Ppři první platbě kartou v aplikaci Profi Účtenka se terminál SumUp Air automaticky aktivuje a vyžádá si registrační údaje tj. jméno a heslo které jste si zvolili při registraci. Následně se začne vyhledávat terminál SumUp přes BlueTooth a ukáže se Vám obrázek kde jsou poslední tři číslice výrobního čísla terminálu SumUp. Tuto informaci potvrdíte a telefon, tablet, nebo ProfiPAD Plus se s terminálem spáruje. V dalším kroku už můžete akceptovat platební kartu a provede se první platba kartou. Při dalších platbách už terminál SumUp Air nevyžaduje žádné párování ani zadání registračních údajů.

Podpora přímého napojení platebního terminálu SumUp Air a pokladní aplikace Profi Účtenka bude k dispozici na začátku dubna 2020.

Terminál SumUp Air je určen pro operační systém Android (4.4.a vyšší) a iOS (9 a vyšší).

Pokud potřebujte poradit kontaktujte nás na čísle 549 522 511 nebo na e-mail posinfo@solitea.cz rádi Vám pomůžeme.

Bluetooth
ano
Rozměry (Š x V x H)84 x 23 x 84 mm
Kapacita akumulátoru2580 mAh / 7,6 V
NOVINKA
ProfiPAD Plus
ProfiPAD Plus
5 775 Kč
Skladem
NOVINKA
Solitea Pay Smart 8
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ