3. a 4. vlna EET

Kategorie 3. a 4. vlna EET je určena pro řemeslníky, kosmetičky, kadeřnice, maséry, výrobce, zubaře, lékaře, veterináře, zemědělce, autoservisy, cykloservisy, podnikatele ve stavebnictví, IT servis, profesní, vědecké a technické činnosti a další obory, které spadají podle CZNACE do 3. a 4. vlny EET. V této kategorii Vám nabízíme osvědčená řešení a sami si můžete vybrat vhodné zařízení podle vlastního úsudku, nebo například podle toho zda vystavujete jen několik účtenek, nebo desítky až stovky účtenek za den.

Zobrazit nákupního rádce

Pokud běžně vystavíte jen pár účtenek, tak Vám bude stačit Váš mobilní telefon, nebo tablet na který si můžete stáhnout naši bezplatnou aplikaci Profi Účtenka. K Profi Účtence si můžete pořídit mobilní tiskárnu Cashino PTP-II, nebo stolní tiskárnu OKPRINT 300, záleží zda budete vystavovat prodejky v terénu (mobilně), nebo v kamenné provozovně.

Vystavujete-li více prodejek za den, nebo hledáte kompaktní dotykovou pokladnu s integrovanou tiskárnou je pro Vás ideální volbou ProfiPAD Plus s předinstalovanou pokladní aplikací Profi Účtenka. Pokud preferujete větší obrazovku, tak můžete zvolit OKTAB 3G s pokladní aplikací Profi Účtenka nebo Prodejna SQL. Obě dotykové pokladny je možné připojit k internetu pomocí WiFi a mobilních dat 3G (OKTAB), 4G (ProfiPAD Plus).

Preferujete-li klasické tlačítkové pokladny a máte kamennou provozovnu, je pro Vás zajímavou volnou registrační pokladna Euro 150TEi nebo menší a mobilnější Euro 50TEi. Obě zmiňované pokladny umožňují připojení k internetu pomocí WiFi, nebo LAN (kabelem), stačí si jen vybrat tu správnou variantu. 

Nevíte si rady a potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 549 522 511, nebo na e-mailu posinfo@money.cz, velmi rádi vám poradíme.

Cena:
Skladem
Pokročilé filtry
Kategorie 3. a 4. vlna EET je určena pro řemeslníky, kosmetičky, kadeřnice, maséry, výrobce, zubaře, lékaře, veterináře, zemědělce, autoservisy, cykloservisy, podnikatele ve stave
Zobrazit celý text
poslední recenze našich zákazníkŮ
ProfiPAD Plus
Emil N., Brno 
ProfiPAD Plus
98%
s EET aplikací Profi Účtenka, tiskne rychle, dobře se drží
zatím jsem nic nenašel
ProfiPAD Plus
Jaroslav M., Plzeň 
ProfiPAD Plus
100%
Supr zařízení, Profi Účtenku jsem využíval již v mobilu,v Profipadu mám ale navíc i zabudovanou tiskárnu, což je moc praktický. Doporučuji
Pokladní zásuvka PCD-428, RJ-12 (6 pin), černá
Romana P., Popůvky 
Pokladní zásuvka PCD-428, RJ-12 (6 pin), černá
100%
++++++++++++
Prodejna SQL - Platební terminály
Marek K., Návsí 
Prodejna SQL - Platební terminály
100%
vše o.k.
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ