Pokladní set Profi 2

Kód: POS1924
Doprava zdarma
Pokladní set Profi 2
Kód: POS1924
Pokladní systém Prodejna SQL s dotykovým počítačem PT6100, pokladní tiskárnou, zásuvkou, integrovaným zákaznickým displejem a čtečkou čárového kódu za zvýhodněnou cenu.
více
Dalších 1 fotek
27 990 Kč bez DPH
 | původní cena 33 867.9 Kč s DPH
33 867.9 Kč s DPH
ks
Koupí dosáhnete na dopravu zdarma
Popis
DOPORUČUJEME KOUPIT
ALTERNATIVY

Tento zvýhodněný balíček je určen pro stylová pokladní místa nebo pro místa s vysokým počtem vydaných účtenek. Je navržen tak, aby obsluha dokázala velmi rychle vystavit účtenku a tím urychlit proces prodeje. Balíček je sestaven z profesionálních zařízení s vysokou kvalitou zpracování a spolehlivostí.

Důležitou součástí pokladního setu je pokladní aplikace Prodejna SQL(Sklad), která plně vyhovuje požadavkům na jednoduchý finanční, nebo položkový prodej. Uživatel má možnost vytvářet přímo v pokladní aplikaci skladové karty a provádět jednoduchý příjem na sklad. Součástí programu jsou také statistické přehledy. V případě požadavku je možné bezplatně vyměnit uvedenou verzi Prodejna SQL(Sklad) za verzi která obsahuje komunikaci na Money S3 tj. Prodejna SQL(S3). Systém Money S3 Sklad je velmi propracovaný skladový systém s možností tvorby faktur vydaných i přijatých, objednávek, inventur atd.

Pokladní set dále obsahuje dotykový PC terminál PT6100, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem Celeron J1900 2,0 GHz, 2 GB RAM s velmi rychlým diskem SSD Samsung 850 EVO o kapacitě 120 GB. PC terminál PT6100 je velmi výkonný a přitom tichý, bez větráků s plochou, jednoduše omyvatelnou dotykovou plochou s rezistivní technologií dotyku. Velmi důležitou součástí balíčku je spolehlivá pokladní tiskárna OKPRINT 300, která má velmi rychlý tisk až 250 mm/s a snadno se obsluhuje. Balíček dále obsahuje uzamykatelnou pokladní zásuvku PCD-428 24V, se 4 přihrádkami pro uložení bankovek a 8 přihrádkami pro mince s vyjímatelným mincovníkem. Důvěru vzbuzuje přehledný zákaznický displej VFD s plnou diakritikou, který je zabudovaný v dotykovém PC terminálu PT6100. Kvalitní čtečka čárového kódu Honeywell 1400g doplněná stojánkem s automatickou aktivací scanu, která čte i velmi špatně čitelné kódy, jen podtrhuje vysokou kvalitu nabízeného pokladního setu.

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ