Hlavní stránka>Zkušenosti sbíráme OD ROKU 2000

Zkušenosti sbíráme OD ROKU 2000

Náš tým bedlivě sleduje dění kolem Elektronické evidence tržeb. Garantujeme Vám, že všechny námi nabízené pokladní aplikace Prodejna SQL a Profi Účtenka, registrační pokladny Euro 50TEi a Euro 150 TEi a systém Conto, jsou připraveny na Elektronickou evidenci tržeb.

S pokladními systémy máme dlouholeté zkušenosti. Pokladní software Prodejna SQL  pro vás vyvíjíme a vylepšujeme již od roku 2007, restaurační systém Conto jsme poprvé prodali v roce 2009 a koncem roku 2015 se naší firmě podařilo, vyvinou bezplatnou EET aplikaci Profi Účtenka, která je jedinou multiplatformní aplikací svého druhu (podpora Windows 10, Android a iOS).

Ani na trhu klasických tlačítkových pokladen nejsme úplní novátoři. Registrační pokladny Euro prodáváme již od roku 2000 a jejich modely Euro-50TEi a Euro-150TEi jsou plně připraveny na Elektronickou evidenci tržeb. 

Ke všem námi nabízeným aplikacím vám zajistíme kompletní hardwarové vybavení. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat buď pomocí chatovacího okénka v pravém spodním rohu obrazovky, nebo na telefonním čísle 549 522 511. Naši zkušení obchodníci vám jistě poradí a pomohou s výběrem té správné pokladny.

NEWSLETTER
chcete se dozvědět o slevách, akcích a novinkách jako první?
Pro odběr novinek zadejte Vaši emailovou adresu
+420 549 522 511
Poradíme Vám zdarma!
zobrazit další reference
EET PORADNA
NEVÍTE SI RADY S
EET?
PORADÍME VÁM NA
EET.MONEY.CZ